Masters of the UniversePogledaj trailer!

Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Ocena uporabnika
Odlično!
 
Masters of the Universe

Naslov:

Gospodarji vesolja

Leto:

2026

Zvrst:

drama, animacija, družinski, akcija, domišljijski, znanstveno-fantastični, pustolovski

Trajanje:

132 min

Režija:

Travis Knight
, Adam Nee
, Aaron Nee

Scenarij:

David S. Goyer
, Matt Holloway
, Alex Litvak
, Christopher L. Yost
, Art Marcum
, Adam Nee
, Dave Callaham
, T. Mark Taylor
, Aaron Nee
, Chris Butler
, Michael Finch
, Roger Sweet


Glavne vloge:


Jared Leto
  >  Skeletor
Idris Elba
  >  Man-At-Arms
James Purefoy
  >  King Randor
Max Kraus
  >  Officer T. Black
Morena Baccarin
  >  The Sorceress
Kristen Wiig
  >  Roboto
Eire Farrell
  >  Young Teela
Artie Wilkinson-Hunt
  >  Young Adam
Alison Brie
  >  Evil-Lyn
Jóhannes Haukur Jóhannesson
  >  Malcolm
Charlotte Riley
  >  Queen Marlena
Sasheer Zamata
  >  Suzie
James Wilkinson
  >  Mekaneck
James Apps
  >  Spikor
Hafþór Júlíus Björnsson
  >  Goat Man
Nicholas Galitzine
  >  He-Man
Camila Mendes
  >  Teela
Kyle Allen
  >  Prince Adam
Jon Xue Zhang
  >  Ram-Man
Sam C. Wilson
  >  Trap Jaw
Kojo Attah
  >  Tri-Klops

Povzetek:


V novi epski pustolovščini GOSPODARJI VESOLJA, režiser Travis Knight prinaša legendarno franšizo nazaj na velika platna. Po 15 letih ločitve, meč moči popelje princa Adama (Nicholas Galitzine) nazaj na Eternijo, kjer odkrije, da je bil njegov dom zrušen pod zlobno vladavino Skeletorja (Jared Leto). Da bi rešil svojo družino in svoj svet, mora Adam združiti moči s svojimi najbližjimi zavezniki, Teelo (Camila Mendes) in Duncanom (Idris Elba), ter sprejeti svojo pravo usodo kot HE-MAN - najmočnejši človek v vesolju.

Obdelal/la:

marinko36
  • Poglejte podobne vsebine
  • Komentarji filma/serije (11)

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

  • AlexDeLarge
    eXtreme member
    15.06.2026. 09:59
    Meni je ovo ok, uz mane , mogao bih dugo da pisem, ali sve zavisi od prvih prica, figura, stripova, animirane serije pa kako se menjalo dalje, i kome se sta svidja,  dakle prve price, stripovi  i animirana serija su mi najbolje, ovde su uzeli od svega po malo.

    Oko price i svakog lika, ko glumi, oko izgleda,karakterizacije, ponasanja, moci , oruzja, mogao bih posebno, bili bi samo nagovestaji.  I sa jedne i druge strane ima i dobrog i loseg.

    Manje je mracno, vise humora koji je mogao biti bolji.

    Najveca mana mi je odsustvo Orka, on je pravio najvece zezancije i vrhunski je lik.

    Najlosiji deo filma na Zemlji.

    Muzika je dobra, mada neke numere mogli su bolje da izaberu. Borbe su ok. 

    Lepo prikazana Eternija, Eternos, onako epski.  O Grejskalu malo, a trebalo je vise.

    Za sada lose prolazi na blagajnama,  a treba nastavak.  Mada kad razmislim treba privuci publiku koja o tome ne zna nista, ili je slabo upucena, a opet i zadovoljiti druge koji su pratili  80-tih, trebalo je i to izbalansirati.


  • Shadow07.
    eXtreme member
    08.06.2026. 19:47
    Jos da neko prevede film( ne trazim, ne vrsim pritisak, bukvalno, samo kazem kad dodje vreme i pojavi se prevod ) pa da i mi ostali koji neznaju jezik da ga pogledamo pa da damo svoje vidjenje ...
  • draginja
    member
    06.06.2026. 22:24
    Danas pogledao film,daleko iznad svih očekivanja.Odličan film,iako traje dugo konstantno drži pažnju.Dobra je priča,dobri efekti.odlično dočarani likovi.Ovo je bilo kao uvod za još novih delova jer se uopšte nisu dotakli 60% likova iz crtaća.Iskreno se nadam da će proći u bioskopima i da se nastavi sa snimanjem što pre.

{{message}}

{{item.title}}