Death Note: Desu nôtoPogledaj trailer!

TV serija

drama, kriminalka, misterij, animacija, domišljijski, srhljivka, grozljivka (2006)

Death Note: Desu nôto

Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Ocena uporabnika
Odlično!
9,0
Death Note: Desu nôto

Naslov:

DNEVNIK SMRTI

Leto:

2006

Zvrst:

drama, kriminalka, misterij, animacija, domišljijski, srhljivka, grozljivka

Trajanje:

24 min

Glavne vloge:


Mamoru Miyano
  >  Light Yagami
Ryô Naitô
  >  Touta Matsuda
Brad Swaile
  >  Light Yagami
Naoya Uchida
  >  Soichiro Yagami
Keiji Fujiwara
  >  Shuichi Aizawa
Kappei Yamaguchi
  >  L
Aya Hirano
  >  Misa Amane
Shidô Nakamura
  >  Ryuk
Kazuya Nakai
  >  Kanzo Mogi
Kiyoshi Kobayashi
  >  Watari
Alessandro Juliani
  >  L
Chris Britton
  >  Soichiro Yagami
Trevor Devall
  >  Shuichi Aizawa
Brian Drummond
  >  Ryuk
Ai Satô
  >  Sachiko Yagami

Povzetek:


Inteligentni srednješolec se odloči, da bo odstranil kriminalce s sveta, potem ko odkrije dnevnik, ki lahko ubije vsakogar, čigar ime je zapisano vanj.

Obdelal/la:

SteveIsCool37
  • Poglejte podobne vsebine
  • Komentarji filma/serije (5)

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

  • AlexDeLarge
    eXtreme member
    27.06.2026. 10:08
    [QUOTE=Shadow07.]Da je napisano , triler, , animirani , ali horor to mi nekako neide, pa zar horor nije kada su u pitanju vampiri, duhovi, naprirodne sile, demoni djavoli itd, ovo u svakom filmu , mada ovo za mene nije nikakav film neko ubije 3 coveka odma ga okarekterisu kao to i to i horor ma kakav horor, kad neko ubije 50 ljudi to je genocid, horor je odavno prestao da postoji , mada iskreno desi se ponekad da se i pojavi pravi horor ali retko...., sta bi reko stiven king na ovo au majku mu hahah[/QUOTE]

    Pa kad pogledas oko horora , to sam pisao negde pa necu duziti , pisci su prvi  navodili sta je srz horor zanra, posle su i drugi imali svoj poglede, pa su dovodili u vezu sa psihologijom,  tako se i nastavilo  pa imas razna tumacenja, i oko pojava, likova sta izaziva kod gledaoca koje emocije , itd. . A i horor zanr ima svoje podzanrove, a onda nf i horor zanr i tu se vodi diskusija , pa dolazi do prisvajanja.  Slicno se tumaci i za mistery, i ti ces imati svoj pogled na isti.

    A IMDb stvarno preteruje kad navodi zanrove.

    Dobro anima je, ali ovde ima elemenata horora, drama i triler u suštini, i nadigravanje.




  • Shadow07.
    eXtreme member
    27.06.2026. 00:26
    Da je napisano , triler, , animirani , ali horor to mi nekako neide, pa zar horor nije kada su u pitanju vampiri, duhovi, naprirodne sile, demoni djavoli itd, ovo u svakom filmu , mada ovo za mene nije nikakav film neko ubije 3 coveka odma ga okarekterisu kao to i to i horor ma kakav horor, kad neko ubije 50 ljudi to je genocid, horor je odavno prestao da postoji , mada iskreno desi se ponekad da se i pojavi pravi horor ali retko...., sta bi reko stiven king na ovo au majku mu hahah
  • Bosmang
    member
    13.08.2024. 19:54
    Da sam ovo pogledao sa 15 godina, verovatno bi ostavilo dosta bolji utisak na mene.
    Ovako je sasvim solidno, ali nekako šuplje i nedorečeno.

{{message}}

{{item.title}}