Film

Makedonščina podnapis5

Close Encounters of the Third Kind (1977)

Director'sCut.1080p.BluRay.x264.YIFY
Close Encounters of the Third Kind
1 CD
N/A
0/5

Što dalje? Komentirajte...

  • Komentarji (1)
  • Prijavi podnapis

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

  • Kovjanic
    member
    27.08.2019. 21:20
    Благодарам на преводот. Со мало задоцнување, ако се земе во предвид дека филмот е излезен 1977 година, но што би рекле црногорците: „Никад није касно да се љуби страсно“!? СФ класика!!!

Za slanje reporta morate biti prijavljeni!