TV serijasezona 2 epizode 4, S02E04

Makedonščina podnapis5

Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016)

HDTV.x264-FLEET
Shadowhunters: The Mortal Instruments
1 CD
N/A
5/5
Lily Wayland
Translator
Avtorski podnapis

Što dalje? Komentirajte...

 • Pregled po sezonama
 • Komentarji (1)
 • Prijavi podnapis

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

 • tacez
  member
  24.01.2017. 20:31

  Супер

  Сега приметив дека има наш превод, господ знае кога ќе ја средам сезонава, неможам да коментирам за квалитетот на преводов, мислам и дека не сум компетентен, добро е што воопшто некој и преведува нешто. Поздрав од Скопје.

Za slanje reporta morate biti prijavljeni!