TV serijasezona 1 epizode 4, S01E04

Makedonščina podnapis5

The Mandalorian (2019)

iNTERNAL.720p.WEB.H264-AMRAP
The Mandalorian
1 CD
23.976 FPS
5/5
igorkrst
Translator
Avtorski podnapis

Što dalje? Komentirajte...

 • Pregled po sezonama
 • Komentarji (2)
 • Prijavi podnapis

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

 • Kovjanic
  member
  01.12.2019. 17:10
  Фала на преводот. Одлична СФ серија!!!
 • igorkrst
  Translator
  01.12.2019. 12:40
  Можно е да имате проблем со BS Player, лошо ги парсира UTF-8 преводите иако се' е сетирано како што треба. Во тој случај пробајте да го отворите преводот во Notepad и само со Save as и опција UTF-8 во опции снимете го на друго место. Отворете со BS Player.

Za slanje reporta morate biti prijavljeni!