AkyeonPogledaj trailer!

TV serija

drama, kriminalka, srhljivka (2025)

Akyeon

Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Ocena uporabnika
Odlično!
7,6
Akyeon

Naslov:

Karma

Leto:

2025

Zvrst:

drama, kriminalka, srhljivka

Trajanje:

60 min

Glavne vloge:


Choi Hong-il
  >  Park Dong-Sik
Park Ho-san
  >  Hwang Cheol-Mok
Kim Young-ah
  >  Abbess
Shin Min-a
  >  Joo-yeon
Park Mi-hyeon
  >  Church member
Kim Nam-gil
  >  Yoon Jeong-Min
Cho Jin-woong
  >  Loan shark
Lee Hee-joon
  >  Sa Chae-nam
Kim Sung Kyun
  >  Jang Gil-Ryong
Park Hae-soo
  >  Mok Kyeok-nam
Shin Do-Hyun
  >  young Joo-yeon

Povzetek:


U sudbonosnoj nesreći isprepletu se životi šestoro ljudi, kroz napetu priču o karmi i zločinu, u kojoj se svatko mora suočiti s vlastitim mračnim istinama i vezama.

Obdelal/la:

bojan969
  • Poglejte podobne vsebine
  • Komentarji filma/serije (7)
  • Y2K

    Y2K (2024)

    komedija, znanstveno-fantastični, grozljivka

    Dvoje neupadljivih srednjoškolaca donose odluku da sabotiraju poslednju veliku proslavu pre novog milenijuma u novogodišnjoj noći 1999. godine. Ali, noć postaje još luđa nego što su ikad mogli...
  • The Diamond Heist

    The Diamond Heist (2025)

    zgodovina, kriminalka, dokumentarni

    Ova čudnovata kriminalistička priča prati pokušaj pljačke dragocjenog kamena iz perspektive gangstera koji su je počinili i policajaca koji su ih lovili.
  • Gyesirok

    Gyesirok (2025)

    drama, kriminalka, misterij

    Svećenik koji vjeruje u božansko otkrivenje i detektiv kojega progone vizije traže nestalu osobu... pri čemu na vidjelo izlaze njihovi unutarnji demoni.
  • Gwang-jang

    Gwang-jang (2025)

    drama, kriminalka, akcija, srhljivka

    After severing ties with his gang, a former gangster returns to uncover the truth behind his brother's death, embarking on a relentless path of revenge.

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

  • puppet_master
    eXtreme member
    02.07.2025. 15:42
    Zvuči mi, sa dramaturške strane, kao zdravo blesav koncept, tu kanda onda navijaš zapravo za kakvu pravdu tokom praćenja tih sudbina, sa kakvom pa katarzom na kraju, ispada? Tu bih se ja možda namučio 😂 volim likove koje pratim. Na stranu što su mene odgajile takve profesije i ne doživljavam ih ni blizu tako neljudskim i podlim, mada jasno da ima svakakvih duša u svim profesijama. Hajde baš ubice ko pa može tolerisati.

    Sa karmom tek znam imati problem. Bivša miličica me je skoro pitala verujem li u karmu i nisam znao, sasvim, šta bih odgovorio a da je precizno. Gledajući gamad koja odbija da se suoči sa sobom, genocidom, svom silinom mržnje i neumornog širenja iste, bez mrve empatije za drugo ljudsko biće, kakve tek žrtve, jezivu ljudsku glupost, osećam samo gađenje i prezir, potrebno mi je kanda verovati u nešto makar blisko karmi, što bi moja pokojna majka govorila "sve se to vrati, već se vraća a tek će da se vrati", pruža mi deo utehe, teško da je dovoljno, uz to i ne želim takve stvari u sebi generalno. Rastrzan između potrebe da se ne oslanjam nikada na nekakvo verovanje sa jedne strane, kao i sa potrebom da postoji nešto što može pružati deo mira a da ne zavisi isključivo od mojeg delovanja. Ne činiti išta, ćutati a oslanjati se na ubeđenje ili nekakvu veru u to da će se postići nekakav balans, kosmička pravda i čuda, teško da mi je, kažem, dovoljno za iole mira.

    Elem, preskočiću svakako seriju. Odustajem od dalekog istoka, razmišljao ali se predomislih, ionako me prođe to za 5,6, 10 godina, ima dana, ima puno podneblja koja volim, filmova/serija, pa lagano samo ❤️
  • bgvracar
    Senior translator
    02.07.2025. 15:04
    Neobično dobra serija gde nema nijednog pozitivnog lika. Prevaranti, lopovi, ubice, ljudski ološ u najgorem obliku... i na kraju svi dobiju po zasluzi. Sudbine pojedinaca koje su predodređene njihovim delima u određenim životnim situacijama. Odlično. Clap
  • AlexDeLarge
    eXtreme member
    04.06.2025. 20:45
    Da,  dobra je serija.

{{message}}

{{item.title}}