Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
LandmanLeto:
2024Zvrst:
dramaTrajanje:
60 minGlavne vloge:
Demi Moore > Cami
Sam Elliott > T.L.
Andy Garcia > Gallino
Billy Bob Thornton > Tommy Norris
Robyn Lively > Ellie
Ali Larter > Angela
Ben Browder > Colonel Ivey
K.C. Clyde > Barney
Mark Collie > Sheriff Walt Joeberg
Colm Feore > Nathan
Jon Hamm > Monty Miller
Rosemary Dominguez > Isabel
J.J Thompson > Jiminez Crew
J.R. Villarreal > Manuel
Dougie Hall > Russ 'King' Fisher
Povzetek:
Dogajanje v svetu naftnih ploščadi v zahodnem Teksasu, kjer so delavci na naftnih ploščadih in naftni milijarderji gonilo tako velikega razcveta, da spreminja podnebje, gospodarstvo in geopolitiko.
Obdelal/la:
metalcamp- Poglejte podobne vsebine
- Komentarji filma/serije (7)

Yellowstone (2018)
drama, vestern
Dobitnik oskarja in emmyja Kevin Costner je glavna atrakcija igralske zasedbe v tej dramski seriji, v kateri igra vlogo patriarha močne, zapletene družine rančarjev. John Dutton, domačin šeste...

The Madness (2024)
drama, kriminalka, srhljivka
Media pundit Muncie Daniels must fight for his innocence and his life after he stumbles upon a murder deep in the Poconos.

Cross (2024)
drama, kriminalka, akcija
Radnja Crossa prati detektiva i forenzičkog psihologa Alexa Crossa, koji ima posebnu sposobnost "zaviriti" u psihu ubojica i njihovih žrtava kako bi identificirao i na kraju ulovio ubojice.

A Man on the Inside (2024)
kriminalka, komedija
Charles, a retired man, gets a new lease on life when he answers an ad from a private investigator and becomes a mole in a secret investigation in a nursing home.



Za komentiranje morate biti prijavljeni!
member
17.03.2026. 16:13
dobra je serija, onaj mali zgoljavko smara, za malo da odustanem od serije zbog njegamember
17.11.2025. 12:18
Zabavno ,nepretenciozno ....ako je netko očekivao Rat i mir u Teksasu sry. 4/5eXtreme member
05.08.2025. 14:16
Stigao sam do devete, od deset, epizoda, tu mi je uveliko pažnja otišla dođavola 😂 ne nužno jer je išta postalo pa naopako za mene u samoj seriji, nego me zbilja ne zanima kako će se šta već zaokružiti, pa tek da eto kažem da sam odgledao 90ak % sezone, da ne bude da su mi doživljaj ili pa sud konačni. Mahom mi je prijala serija, rekoh zašto, blesave porodične situacije i drame, svakako dragi i ovde dobri glumci, dok mi je čitav njihov "naftaški" svet pa dalek i nisam mogao ostati dugo, eto do kraja, u njemu. 😊